Witamy na stronie Injector Pro.

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku polskim i zagranicznym, zajmującą się dystrybucją części samochodowych znanych marek. Specjalizujemy się w układach paliwowych takich firm jak: DELPHI, BOSCH, SIEMENS, DENSO.

Wysoka jakość, fachowe doradztwo oraz szybka dostawa pozwalają nam gruntować pozycję firmy jako jednego z liderów w branży motoryzacyjnej.

Zapraszamy Serdecznie na zakupy w naszym sklepie.

Zespół Injector Pro

Szanowni Państwo,

Przypominamy, że § 14 lit i) Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla mikro, małych i średnich firm” zobowiązuje beneficjenta do „umieszczenia na swojej stronie internetowej lub na koncie w mediach społecznościowych, w miejscu widocznym dla osób odwiedzających, informacji o uzyskaniu Subwencji Finansowej wraz ze wskazaniem, że podmiotem udzielającym wsparcia był PFR oraz utrzymywania tej informacji przez okres 12 miesięcy od dnia udzielenia Subwencji Finansowej (o ile Beneficjent posiada stronę internetową lub konto w mediach społecznościowych)”.

W związku z tym prosimy o przesłanie w ciągu 7 dni od otrzymania niniejszej wiadomości w mailu zwrotnym informacji (np. w postaci linku do odpowiedniej strony lub zrzutu ekranu) potwierdzającego w jaki sposób wypełnili Państwo obowiązek informacyjny opisany powyżej.
Przypominamy, że niedopełnienie powyższego obowiązku stanowi podstawę do wypowiedzenia umowy subwencji, z czym związana jest konieczność zwrotu pozostałej do spłaty kwoty subwencji finansowej.